Architekt wnętrz Kraków - Edyta Bystroń

EDYTA BYSTROŃ, architekt wnętrz

Jestem architektem wnętrz, absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Zamiłowanie i pasję do architektury wnętrz rozwijam od ponad 13 lat. W 2011 roku założyłam Loci – autorską pracownię projektowania wnętrz gdzie mogę cieszyć się swobodą pracy nad projektem w kreatywny sposób łącząc wiedzę i doświadczenie z wyobraźnią i pełnym zaangażowaniem. Postrzegam przestrzeń poprzez piękne przedmioty, spójne kompozycje, barwy czyli mój filtr estetyczny ale również poprzez wygodę użytkowania, ergonomiczne, racjonalne wykorzystanie przestrzeni czyli funkcjonalność. Uważam, że projektowanie to porządkowanie, upraszczanie i upiększanie przestrzeni życiowej człowieka. Musi odpowiadać na jego potrzeby, przewidywać problemy i zmiany na przestrzeni czasu, wtedy poprawia jakość naszego codziennego życia.

Nie ma we mnie zgody na bylejakość – wybieram jakość ponad ilość. Świadomie podejmuję decyzję o otaczających nas przedmiotach ponieważ uważam, że otaczanie się ładnymi rzeczami wpływa na nasz dobry nastrój i wewnętrzny spokój.

Składową projektu jest design często utożsamiany z produktami premium, tymczasem design jest częścią naszego codziennego życia i dotyczy nas wszystkich. Występuje w każdym dobrze zaprojektowanym przedmiocie. We wnętrzach pomaga zachować maksimum funkcjonalności i wygody, wpływa na efektywność pracy, samopoczucie, spójność i harmonię, niekiedy ma na celu pobudzić, zmotywować – ma nadać sens.

 

Nadawać charakter i sens przestrzeni – to moja „ misja ” : )

 

” Design is important because chaos is so hard / Projekt jest ważny ponieważ chaos jest tak trudny ” – Jules Feiffer

Projekty

Szukasz wnętrz wyrażających Ciebie?

Skontaktuj się z nami.

 

Projektujemy w obszarze Polski południowej, głównie Kraków i województwo małopolskie.

Wykonujemy również projekty online na terenie całego kraju.

 

Zaprasza architekt wnętrz

Edyta Bystroń

 

tel: 662173030

email: biuro@loci.com.pl