PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ LOCI

Loci to autorska pracownia projektowania wnętrz działająca w Krakowie od 2011 roku. Inspiracją do powstania nazwy firmy było pojęcie „ Geniu loci ” czyli duch opiekuńczy miejsca, opiekuńcza siła sprawiająca, że dana przestrzeń jest jedyna w swoim rodzaju. Samo znaczenie słowa Loci to po prostu miejsce, lokum.

Podstawowym zakresem działalności pracowni jest w szczególności współpraca z klientem indywidualnym na terenie Polski południowej, głównie województwa małopolskiego i śląskiego ale również współpraca na terenie całej Polski przy okazji usługi projektowej ” online “. Współpraca dotyczy pełnej opieki nad projektem od momentu koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, kosztorysowanie i na końcu nadzór autorski. Projekt Loci to moja wrażliwość, zrozumienie i orientacja na realizację potrzeb funkcjonalnych i estetycznych klienta. Dostrzegalną cechą projektów Loci jest zatem różnorodność, która pozwala unikać rutyny, powielania schematów czyli nudy i sprawia, że projekty Loci są bardzo zindywidualizowane i niepowtarzalne.  Różnorodność podsyca ciągłe zainteresowanie i pasję. Skłania do szukania nowych rozwiązań, technologii produkcji, otwartości na ciekawe wyzwania. Istotnym elementem projektów jest na pewno umiejętność spójnego łączenia różnych stylów i wszystkich elementów składowych wnętrza, dbałość o detale, funkcjonalność.

Szukasz wnętrz wyrażających Ciebie?  Zapraszam do współpracy, Edyta Bystroń

Wartości Loci, składowe mające wpływ na dobrze zaprojektowaną przestrzeń to:

KREATYWNOŚĆ

pomysłowość, bowiem pomysł to początek tworzenia.

SZACUNEK

słuchanie i zrozumienie, otwartość na potrzeby klienta. To również szacunek do kunsztu, rzemiosła sprawdzonych wykonawców, rzemieślników. Współpraca z nimi to przyjemność ale również wzajemna nauka.

WIEDZA

umiejętności i doświadczenie pomagają unikać błędów. Ważna jest znajomość światowych trendów w architekturze wnętrz, ciągłe pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestniczenie w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą.

TECHNIKA

zmysł techniczny, precyzja, dbałość o szczegóły, systematyka pracy, to techniczny zapis pomysłu dla efektywnego wdrożenia go w życie.

KONSEKWENCJA

szczególnie przydatna przy realizacji inwestycji aby sens, zamysł projektowy i dobre wykonanie nie zostały zatracone.